Telefon: +903325010010

Bu websitesindeki içerikler, Çakın Hukuk Bürosu tarafından genel hukuki bilgi sağlamak ve ülkemizdeki hukuk okur-yazarlığını arttırmak için hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hukuki profesyonel hizmet ve tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bu bilgiler siz ve sizinle benzer kişilerin özel hukuki durumunuzu yansıtmadığı gibi halihazırdaki davanıza uygun olmayabilir. Bundan dolayı belirli bir hukuki uyuşmazlık için spesifik bir tavsiye olarak görülmemelidir. Çakın Avukatlık Bürosu, verilen bilgilerin güncelliği, geçerliliği, somut olaya uygulanabilirliği ve yasal mevzuata uygunluğu hususunda herhangi bir taahhüt vermez ve sorumluluk üstlenmez.

Bu websitesini ve sayfayı ziyaret edenler hukuki uyuşmazlıkları ile ilgili en güncel hukuki danışmanlık hizmetini almak için bir avukattan profesyonel yardım alınmasının bilincindedir.

Çakın Avukatlık Bürosu Avukatlık Kanunu, Avukatlık Meslek Etik ve Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği başta olmak üzere diğer tüm yasal mevzuatlara uymayı taahhüt eder.

Bu sitedeki bilgilerin ve makalelerin tüm hakları Ateşkan Avukatlık Bürosu’na aittir. Bunları kopyalamak ve başka yerde yayınlamak yasaktır. Sitenin herhangi bir sayfasından 5846 sayılı Fikri Mülkiyet Kanunu’nun 35. maddesine uygun olarak alıntı yapılabilir. İktibas yapıldığında, alıntının yapıldığı sayfanın bağlantısı verilmelidir.

Bu websitesindeki bilgilerin, blog yazılarının ve makalelerin tüm hakları Çakın Hukuk Bürosuna aittir. Bunları kopyalamak ve alıntı yapmadan başka yerde yayınlamak yasaktır. Sitenin herhangi bir sayfasından 5846 sayılı Fikri Mülkiyet Kanunu'nun 35. maddesine uygun olarak alıntı yapılabilir. 

WhatsApp Destek