Telefon: +903325010010

Avukat Ahmet Kerem ÇAKIN 1995 Konya doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamlamıştır. 2013 yılında Ankara Üniversitesine girmiş ve 2017 yılında mezun olmuştur. Stajının ilk altı ayını Ankara'da, Son altı ayını Konya'da tamamlayarak avukatlık yapmaya hak kazanmıştır. 1 Ocak 2019 yılı itibarıyla Çakın Hukuk Bürosu olarak hizmet vermektedir.

Ankara Hukuk Fakültesinde Özel Hukuk alanında yüksek lisans yapmaktadır. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Bankacılık Enstitüsünde Hukuk İngilizcesi (Legal English) eğitimine de devam etmektedir. İleri derecede İngilizce bilen Çakın, Konya Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır.

Ahmet Kerem ÇAKIN çalışmakta olduğu Çakın Hukuk Bürosundaki diğer hukukçularla birlikte ağırlıklı olarak ceza hukuku, icra-iflas hukuku, aile ve miras hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, sözleşmeler ve tazminat hukuku, idare hukuku ve tüketici hukuku alanlarında çalışmaktadır. Ayrıca Aile ve Sözleşmeler Hukuku alanında birçok seminere katılmış ve sertifikalar almıştır.

WhatsApp Destek